• +420 603 288 239
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Naše společnost Power Draw s.r.o, pořádající mimo jiné i golfové turnaje nazvané Swing Golf Tour, úzce spolupracuje s Nadací Leontinka. V roce 2019 hráči svými štědrými dary, společně s celoroční pomocí Power Draw Consulting a Bridgestone Golf, přispěli nemalou částkou a dary přes 100.000,- Kč. Tímto bych rád všem hráčům moc poděkoval!!!  

Minulý měsíc jsme se účastnili nadačního dražebního večera, kde se podařilo vydražit neuvěřitelných 700.000,- Kč i s naším menším přispěním. Zde následně došlo k dohodě s Leontinkou i na rok 2020. Doufám, že pro nás bude rok ještě úspěšnější a částka, kterou se nám podaří dát dohromady, bude ještě větší.

Jsme hrdí podporovatelé Nadace Leontinka! 

www.nadaceleontinka.cz

Power Draw Consulting je lídrem ve světě profesionálního náborového poradenství. Již více než 15 let jsme si získali pověst neustálého poskytování nejlepších konzultačních řešení v oblasti Headhunting, Coaching / Development, Mapování trhu a Business Intelligence všem našim klientům z celého světa. Neustále zlepšujeme naši odbornost a vyvíjíme inovativní řešení náboru pracovníků na klíč, která splní velmi vysoké personální požadavky organizací v 21. století.

Nejlepší hráči v každé kategorii si odnesou krásné ceny, mezi kterými nebudou chybět míče Bridgestone TourB XS 2020, se kterými v současnosti hraje i Tiger Woods.

Pro hráče a partner Swingu za zvýhodněné ceny až o 40 %! Více info na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Právě přítomno: 4 hostů a žádný člen

© 2022 Flex. All Rights Reserved. Powered by Aplikko